Про фірму

Фірма «Технокомплекс» – одне з найбільших підприємств України з виробництва товарів медичного призначення. Протягом 20 років основною метою нашого підприємства є задоволення попиту споживачів шляхом забезпечення населення доступними, високоякісними, ефективними та безпечними медичними виробами.

Основним видом діяльності є виробництво продукції одноразового використання під власною торговою маркою «Славна». Виробничі потужності складаються з високопродуктивного обладнання, яке розташоване в модернізованих корпусах Смілянської швейної фабрики. У сучасних цехах, обладнаних автоматизованими лініями, випускається широкий асортимент виробів з нетканих матеріалів нового покоління, які відповідають усім сучасним вимогам до медичної продукції. Ми не зупиняємося на досягнутому, стежимо за розвитком технологій і прагнемо до постійного поліпшення якості продукції, що випускається.

У нашій компанії введена і успішно функціонує сертифікована система управління якістю відповідно до вимог ISO 9001-2009 та ISO 13485-2005. Фірма «Технокомплекс» не тільки постійно модернізує свою виробничо-технічну базу і розширює виробничі потужності, але й працює над удосконаленням своєї інфраструктури й умов виробництва, шукає оптимальні способи роботи з нашими клієнтами.

Фірма «Технокомплекс» – надійний партнер для вашого бізнесу.

У 2012 році компанія відкрила новий напрямок – виробництво одноразової продукції для індустрії краси під ТМ «CleanComfort». Використання одноразових виробів ТМ «CleanComfort» забезпечує надійне дотримання правил гігієни, приємний контакт з тілом і відсутність побічних ефектів (подразнення, потертості, попрілості, алергічні реакції та ін.). У широкому асортименті виробів особливе місце займають одноразові простирадла, рушники та серветки.
Простирадла ТМ «CleanComfort» наша компанія виробляє з нетканих матеріалів спанбонд та СМС, що мають еластичну безворсову структуру. Спанбонд – біоінертний, повітропроникний, термостійкий, міцний і недорогий. Відмінною ж особливістю СМС є присутність між двома шарами спанбонду матеріалу мельтблаун, що володіє дуже високими абсорбуючими і бар’єрними властивостями. Наявність шару мельтблауна в кілька разів збільшує антибактерицидні властивості СМС у порівнянні зі спанбондом, не погіршуючи при цьому природний повітрообмін організму людини.

Серветки та рушники ТМ «КлинКомфорт» виготовляються з нетканого матеріалу Cпанлейс, що має унікальні властивості нетканих матеріалів – високу гігороскопічность, повітропроникність, м’якість і комфортні тактильні відчуття, антистатичність, гіпоалергенність, нетоксичність, високі бар’єрні властивості, безворсову структуру, хорошу драпованість.
Асортимент одноразової продукції ТМ «CleanComfort», що постійно поповнюється, забезпечить практично весь спектр професійних потреб майстрів індустрії краси, а зручність і практичність використання виробів ТМ «CleanComfort» суттєво розширюють спектр їх застосування.

ТМ «CleanComfort» – зручність і комфорт, безпека і захист, поєднання ціни та якості.